Jsme kreativní reklamní a grafické studio v Praze

Naším cílem je klientům přinést celkové řešení pro jejich potřeby a cíle. Navrhujme celkové koncepty značek, společností i projektů, od tvorby loga, vizuální firemní identity a propagačních tiskovin po profesionální, responzivní, SEO optimalizované webové stránky a následné on-line marketingové kampaně. Neslibujeme Vám nereálné cíle, ale jednáme vždy na rovinu a přinášíme reálné výsledky.

KDO JSME

Jsme silný kolektiv profesionálních grafiků, marketingových specialistů a programátorů a neustále se vyvíjíme a rosteme spolu s našimi klienty. Stále sledujeme nové trendy jak v marketingu tak v grafice, publikujeme články z oboru a školíme na téma Firemní identita – základ úspěchu.

CO DĚLÁME

Budujeme nové značky, loga a corporate identity, grafické návrhy firemních a marketingových materiálů, vytváříme profesionální webové stránky a SEO optimalizaci, nastavíme správnou marketingovou strategii a texty, fotíme, ilustrujeme a kvalitně tiskneme. Poskytneme vám tak vše, co podpoří vaše podnikání a zviditelní vaši firmu, produkt či službu.

NAŠE VIZE

Zakládáme si na jednoduchosti a silné strategii, kreativním grafickém řešení a účinné marketingové propagaci. Naše práce je vždy precizní a plní cíle i těch nejnáročnějších zákazníků. Zaručujeme spolehlivé plnění termínů a kvalitních služeb.

pracujeme efektivně

Díky letitým zkušenostem našeho týmu víme, co klient potřebuje. Jsme tak schopni sestavit koncept řešení s ohledem na reálný budget klienta a nabídnout možnosti, jak jej efektivně využít. Naše práce je cílena na maximální efektivitu a orientaci na výsledek.

vlastní tým

Každý klient i zakázka si zaslouží individuální přístup a výběr lidí, kteří jsou vhodní na realizaci. Díky řadám zkušených pracovníků vám vždy tento tým sestavíme na míru. Můžete si tak být jisti, že pro vás budou pracovat jen ti nejlepší.

SVÉ KLIENTY HÝČKÁME

Spokojenost klienta je pro nás na prvním místě, budujeme si vzájemnou důvěru a přátelské vztahy. Cílem je oboustranná spokojenost a radost z práce. Žádná zakázka pro nás není moc malá a žádná není příliš velká.

Tisk

logoARTinIT

Logo_Attigente final

laibl

omaxlogo

finity

Mystery_dinerLOGO-CMYK

LOGA-MALE-IKONY89X576

energy new

63

logo-beuaty

LOGA-MALE-IKONY89X5716

logo-final

materska

LOGA-MALE-IKONY89X5715

LOGA-MALE-IKONY89X578

artint