Tvoříme váš příběh od začátku
a dostaneme vás až na vrchol.


Grafické zpracování

Naši grafici jsou zkušenými kreativci s přesahem i do marketingu, tudíž na veškeré grafické projekty nahlížejí tak, aby grafický design skvěle “fungoval” směrem k cílové skupině zákazníků. Jen promyšlená grafika může přinést výsledky.

 

Webové stránky

Připravujme originální weby malého i velkého rozsahu, reprezentativní firemní weby i složitější redakční portály a e-shopy. Promyšlený koncept, kreativní a funkční design a naprostá originalita jsou samozřejmostí. Zajistíme kvalitní SEO a nastavíme efektivní on-line marketing dle společně určených cílů. Neslibujeme nereálné cíle, ale posuneme Vás tam, kam potřebujete.


Fotostudio

Nafotíme pro vás produktové foto, image foto, módní foto, portréty, interiér či exteriér. Samozřejmostí je následná postprodukce a retuše. Obdržíte tu nejvyšší kvalitu od zkušených profesionálů.

 

On-line marketing

Koncept, dobrá marketingová strategie, originální nápady a určení vize a cíle. To je základ, na kterém se staví úspěch jak firmy, tak produktu a služeb. Kdo nezná cíl, nemůže jej dosáhnout. Poradíme vám, jak na to.


Tisk

Tiskneme kvalitně, rychle a za výbornou cenu. Našim klientům dodáme vše: od letáčků až po velkoobjemové zakázky časopisů a katalogů, reklamních cedulí, polepů aut, výloh a veškerých firemních tiskovin a reklamních předmětů. Tiskneme také luxusní vizitky s nejrůznějšími efekty: slepotisk, termotisk, reliéfy, ražba zlatem a stříbrem a na netradiční materiály/ kůže, samet…/.

 

Tvorba textů / sloganů

Tvoříme poutavé texty, headliny a slogany pro vaši úspěšnou reklamu a propagaci. Navrhujeme a realizujeme celé koncepty kampaní, které vás a vše produkty dostanou k zákazníkům. V dobré a jednoduché marketingové strategii je síla. Ukažte se s námi světu a uspějete.

naše kreativa

 • Testimonial

  Loga

  Profesionálně vytvořené logo je základ úspěchu v podnikání. Odliší vás od konkurence a stane se vaším prodejním symbolem. Jeho tvorbu byste proto neměli podcenit. Máme za sebou úspěšnou realizaci desítky log a firemních identit pro velké i malé podnikatele a společnosti. Vytvoříme vám originální logo, které zaujme a osloví vaše zákazníky. Následně vám můžeme vytvořit také logomanuál, který definuje barevnost a použití loga. Odlište se od konkurence a buďte vidět!

 • Testimonial

  Corporate Identity

  Nezbytným základním kamenem pro úspěšné budování společnosti a značky je tvorba firemní identity. Dobře nastavená identita společnosti vám již od samého začátku vytvoří jasnou vizi a vizuální prezentaci společnosti, díky které si vás zákazníci a klienti lépe zapamatují.Zvolíte-li hned na začátku správnou firemní identitu, ušetříte do budoucna spoustu peněz, které byste vydali za její změnu a přetisk všech materiálů. Pomůžeme vám nastavit firemní vizi a vytvořit celou korporátní identitu, a to za velmi příznivé ceny. Na tuto službu totiž nabízíme nejrůznější výhodné balíčky, které zohledňují budget začínajících firem a jejich potřeby, tak ale také balíčky pro zavedené firmy, které potřebuji modernizovat stávající značku. Společně najdeme vždy to nejlepší řešení výhodné pro obě strany.

 • Testimonial

  Weby

  Na internetu je budoucnost. Přesunulo se na něj i podnikání a právě v on-line marketingu je budoucnost úspěchu. Chcete-li se i vy zviditelnit v internetovém světě a navýšit vaše zisky, pak potřebujete profesionální webové stránky, které v záplavě ostatních nezapadnou. Musí být originální nejen grafikou, ale i konceptem, a také dobrou optimalizací pro vyhledávače. Díky našim bohatým zkušenostem vám vytváříme naprosto originální, poutavé a funkční weby, kde se vaši klienti jednoduše a efektně zorientují a snadno vyhledají potřebné informace. Naším cílem je klienta nejen zaujmout, ale také ho na webu udržet a rychle a jednoduše mu odprezentovat potřebné informace. Ať už potřebujete zcela jednoduché webové stránky pro malé projekty, složitější weby pro střední firmy nebo náročné portály a e-shopy, můžete se na nás spolehnout.

 • Testimonial

  Letáky

  I když je většina světa online, klasická papírová propagace se stále těší velké oblibě. A je také velmi účinná. Aby však přiměla zákazníka k aktivitě, nákupu či návštěvě vašeho webu, musí být poutavá. Víme jak na to a co vaše klienty a zákazníky zaujme. Vytvoříme pro vás proto poutavé a zcela originální propagační letáky, které jen tak někdo nepřehlédne. Vybrat si můžete z různých formátů a tiskových efektů i materiálů. Vše vytiskneme a dovezeme za vámi.

 • Testimonial

  Polepy aut

  Navrhneme vám grafiku pro polep vašeho auta, je součástí firemní identity a díky dobře navrženému a poutavému polepu můžete denně oslovit tisíce zákazníků. Budujte svoji značku každý den. Polep Vám navrhneme přímo do rozkresu vašeho automobilu, vyrobíme i nainstalujeme na vaše vozidlo.

 • Testimonial

  Polepy

  Kdo je vidět, prodává. Ukažte se, dejte o sobě vědět a přilákejte co největší množství zákazníků a klientů. Vytvoříme vám k tomu originální a poutavé polepy, cedule a výlohy, které vzbudí zákazníkovu zvědavost. S našimi produkty budou dveře do vaší společnosti stále otevřené. Vámi vybraný typ propagace vám graficky navrhneme spolu s vizualizací, na které reálně uvidíte, jak bude polep ve skutečnosti vypadat. Po odsouhlasení s vámi se postaráme nejen o samotnou výrobu, ale také o montáž. Děláme maximum, aby naši klienti byli bez starostí.

 • Testimonial

  Roll Upy

  Upoutejte na svoji firmu, produkt, službu pomocí roll-upu. Spolehněte se na nás a nechte si u nás navrhnout poutavou grafiku roll-upů, a to včetně textů a celkového obsahu a nápadu. Poradíme vám, jak na tomto nosiči zaujmout a jaké informace sdělit. Následně zajistíme i samotnou výrobu a hotové roll-upy vám dopravíme na místo, které si sami určíte. S námi budete nepřehlédnutelní.

 • Testimonial

  Katalogy

  Vytvoříme pro vás katalogy, a to od samotné tvorby konceptu layotu, přes nafocení produktů, úpravu fotografií až po sazbu textů do finální podoby. Tištěný katalog velice důležitou a reprezentativní záležitostí, nutností je precizní a kvalitní zpracování, jak grafiky, tak především nafocení a úprava fotografií. To vše Vám garantujeme u nás. Samozřejmostí je i zajištění tisku a doprava až k vám. Poskytujeme opravdovou kvalitu.

 • Testimonial

  Časopisy

  Firma prezentující se vlastním časopisem nebo novinami má nejen u svých zaměstnanců, ale i klientů určité renomé. Chcete-li i vy dodat vaší společnosti lepší jméno a vyšší prestiž, spolehněte se na nás a nechte si od nás připravit firemní časopisy a noviny. Postaráme se o kompletní návrh a realizaci. Vše navrhujme od prvotního kreativního konceptu layoutu až po pravidelné sázení textů a obrázků do připraveného vzoru. Zajistíme i samotný tisk a dopravu až k vám.

 • Testimonial

  Vizitky

  Nejen upravený vzhled, chování a jednání vypovídají o vás a vaší společnosti. Vaši vizitku vám dělá i vizitka – ano, ta papírová. Pro někoho možná obyčejná kartička, ale zamyslete se – když vám někdo předá nic neříkající, prapodivnou papírovou vizitku, budete mu důvěřovat a obrátíte se na něj s vašimi přáními? Pravděpodobně ne. Nepodceňujte tedy často to nejdůležitější. Nechte za sebe promluvit nejen vás samotné, ale i ten malý kousek papíru, který má mnohem větší cenu, než si někteří myslí. Navrhneme vám poutavé a originální vizitky, které vždy korespondují s vaším zaměřením a rozhodně nikdy nezapadnou mezi ostatní. U nás si můžete vybrat i různé efekty jako je parciální lak, výseky či luxusní a netradiční tisky s reliéfem, zlatem, stříbrem a podobně. Vaše vizitka bude naprosto dokonalá a bude tou nejlepší vizitkou vás a vaší firmy.

 • Testimonial

  Pozvánky

  Chystáte firemní akci, večírek, veletrh, konferenci, koncert? Ať už je to cokoliv, určitě chcete, aby se o tom vědělo. A jak jinak dát o připravované akci vědět a pozvat na ni, než za pomoci pozvánky. Zajímavá pozvánka dokáže navodit tu správnou atmosféru chystané akce a přilákat mnoho účastníků. Proto byste její tvorbu neměli podcenit. Vytvoříme vám poutavé a originální pozvánky na jakoukoliv akci. Můžete se spolehnout, že od nás obdržíte poutavý vizuál, který zaujme, pobaví a pozve lidi na vaši připravovanou akci. S námi bude účast mimořádně hojná.

 • Testimonial

  Tisk

  Zajistíme tisk veškerých připravených materiálů, a to od firemních tiskovin, přes časopisy, katalogy, roll-upy, plakáty, letáčky, pozvánky, polepy až po potisk reklamních předmětů. Specializujeme se také na tisk luxusních vizitek, a to na kvalitní 350 g papír s parciálním lakem. Výjimkou nejsou ani specializované termotisky, výseky, tisk zlatem atd. Vysoká kvalita a spokojenost zákazníka jsou pro nás na prvním místě.

Tisk

logoARTinIT

Logo_Attigente final

laibl

omaxlogo

finity

Mystery_dinerLOGO-CMYK

LOGA-MALE-IKONY89X576

energy new

63

logo-beuaty

LOGA-MALE-IKONY89X5716

logo-final

materska

LOGA-MALE-IKONY89X5715

LOGA-MALE-IKONY89X578

artint